w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna Strefa przedsiębiorcy Gminna Baza Firm
large small default
PDF Drukuj Email

drewbet

DREWBED SPOŁKA JAWNA

Firma Drewbet Sp. J (zakład nr 1 w Zbrojewsku) rozpoczęła działalność w branży wyrobów betonowych w 1995 roku jako producent ogrodzeń betonowych oraz ogrodzeń drewnianych. Doświadczenie zdobywane przez lata sprawiło, że Drewbet jest największą firmą w Polsce, zajmującą się produkcją szerokiej gamy opatentowanych ogrodzeń systemowych, panelowych i łupanych. Uznanie wśród klientów oraz wysoka jakość wyborów została w 2009 roku nagrodzona Złotym Medalem Targów Poznańskich Budma 2009.

W 2009 roku powstał zakład nr 2 w Kłobucku, który rozszerzył asortyment wyrobów firmy DREWBET o wysokogatunkową kostkę brukowa oraz galanterię betonową. W roku 2002 firma zatrudniła około 44 osób. W 2003 r liczba zatrudnionych osób zwiększyła się do 55 pracowników. Dzięki przemyślanej strategii sprzedaży i szybkiemu rozwojowi w kolejnych latach następował dość szybki wzrost zatrudnienia.

Obecnie Spółka w Kłobucku zatrudnia około 125 osób, 10 kobiet i 115 mężczyzn. Na czele firmy stoją wspólnicy, reprezentując spółkę. Firma posiada własny transport. Współpracując z wieloma firmami spedycyjnymi oraz drogowymi i brukarskimi.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowanie na elementy upiększające otoczenie corocznie wprowadza do swojej oferty nowe produkty. W trakcie cyklu produkcyjnego wyroby poddawane są specjalnym procesem obróbki i uszlachetniania betonu, ma to na celu systematyczne podnoszenie jakości wyrobów.

Drewbet Sp. J. oferuje także kompleksowe rozwiązania w zakresie zagospodarowania przestrzeni, począwszy od ogrodów i posesji prywatnych, aż po obiekty użyteczności publicznej i ciągi komunikacyjne. Szeroka paleta barw, kształtów oraz zastosowanie różnych kruszyw sprawia że nawierzchnie wykonane z kostki brukowej dają wiele możliwości aranżacji. Powstają z nich zarówno jednokolorowe podjazdy, jak i fantazyjnie ułożone ścieżki, podłogi garaży oraz place zabaw dla najmłodszych. Nowoczesne linie technologiczne firmy Schlosser, wykwalifikowana kadra oraz zastosowanie najwyższej jakości surowców to standard proponowany przez firmę Drewbet.

Produkowana kostka brukowa i galanteria betonowa spełnia wymagania norm europejskich:

PN- EN1338; PN-EN1339; PN- EN1340; PN- EN3198(PN); PN- B- 19306(U).

Wyroby naszej firmy spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz podlegają ciągłej kontroli w zakładowym laboratorium, zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Osiągnięcia Spółki Drewbet w Kłobucku:

2004 rok

  1. Złoty Medal w XXIV Opolskich Targach Budownictwa „ Mój Dom”- za innowacyjność i dynamiczny rozwój

2009 rok

  1. Złoty Medal Targów Poznańskich Budma 2009
  2. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej- za najwyższą ocenę stabilności firmy wg Dun& Bradstreet Poland
  3. Certyfikat Przejrzysta Firma- od firmy Dun & Bradstreet Poland

2011 rok

  1. Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2011
  2. Wyróżnienie w rankingu e- diamenty Forbes & Onet. pl 2011