w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  14 lutego 2020 roku /piątek/, odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Szafer   

Informacja dla podatników podatku od środków transportowych

Przypominamy, że 15 lutego 2020 r. mija termin składania deklaracji na podatek od środków transportowych (DT-1 wraz z załącznikiem DT-1/A) na bieżący rok podatkowy.

Podatnicy są zobowiązani wpłacać obliczony w deklaracji podatek od środków transportowych bez wezwania w dwóch ratach, proporcjonalnie do czasu trwania obowiązku podatkowego, tj. w terminie do dnia 15 lutego i do dnia 15 września każdego roku.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Kowalska   

Nowe połączenie komunikacyjne

Wójt Gminy Lipie informuje, że od 3 lutego 2020 r. w ramach przewozów o charakterze użyteczności publicznej zostało utworzone nowe połączenie komunikacyjne na trasie Julianów – Kłobuck – Julianów. Organizatorem połączenia jest Powiat Kłobucki, a operatorem linii Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Częstochowa w Częstochowie Spółka Akcyjna w Likwidacji.

Rozkład jazdy

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na dostawę kostki brukowej i pozostałych wyrobów betoniarskich

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na dostawę kostki brukowej i pozostałych wyrobów betoniarskich. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 11.02.2020 r. do godziny 10:00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Dyżury wakacyjne przedszkoli w 2020 roku

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i  uzupełniającego, w tym składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lipie

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 506