w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Z A P R O S Z E N I E

Świetlica Środowiskowa w Zimnowodzie zaprasza na „Piknik Pokoleń VI ", który odbędzie się 25.06.2011 na placu przedszkolnym . Rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

W niedzielę, 12 czerwca 2011r. odbył się Powiatowy Prze­gląd Orkiestr Dętych. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1200 przemarszem orkiestr spod budynku OSP w Parzymiechach na Stadion przy ulicy Kasztanowej. Podczas uroczystego otwarcia imprezy orkiestry biorące udział w Przeglądzie wykonały wspólny utwór pod batutą kapelmistrza Łukasza Kędziory. DSC05789

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Sesja absolutoryjna

W dniu 10 czerwca 2011 roku sali konferencyjnej

Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbyła się

XI Sesja Rady Gminy Lipie

W piątek, 10 czerwca 2011 r. Rada Gminy Lipie na XI Sesji dokonała oceny wykonania budżetu gminy za 2010 rok.

DSC05723

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

Wójt Gminy Lipie zawiadamia mieszkańców Gminy Lipie o rozpoczęciu prac związanych z przełożeniem wodociągu z rur azbestowo - cementowych na rury polietylenowe w miejscowościach Danków i Lipie.

W związku z prowadzonymi pracami możliwe jest wystąpienie zakłóceń w dostawie wody. Ewentualne awarie usuwane będą przez wykonawców niezwłocznie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Za utrudnienia przepraszamy!

 
PDF Drukuj Email

„ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”

W związku z uczestnictwem w projekcie „ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”, 6 czerwca br. Urząd Gminy w Lipiu otrzymał nowy sprzęt komputerowy.

Zakres projektu obejmuje stworzenie teleinformatycznej platformy dla świadczenia usług publicznych drogą elektroniczną tzw. Platforma Teleinformatyczna e-Urząd. Platforma składa się z oprogramowania Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SOD) wraz z Komponentem Komunikacyjnym oraz oprogramowaniem wspomagającym, niezbędnym do poprawnego ich funkcjonowania. Obejmuje także działania analityczne i organizacyjne związane z przygotowaniem Partnerów projektu do efektywnego wdrożenia tego środowiska. Wartość całego projektu: 1.832.000 PL. W dniach od 06 – 09.06.2011r. pracownicy Urzędu Gminy w Lipiu uczestniczą w szkoleniach z zakresu obsługi systemu. Liderem Projektu jest Powiat Kłobucki, partnerzy to: Gmina Kłobuck, Gmina Krzepice, Gmina Wręczyca Wielka, Gmina Miedźno, Gmina Popów, Gmina Opatów, Gmina Lipie, Gmina Panki, Gmina Przystajń.

 
PDF Drukuj Email

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

bg_samospis_nsp2011

 
<< pierwsza < poprzednia 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 następna > ostatnia >>

Strona 477 z 481